FILTROWANIE
×
Informacja o sposobach płatności

Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji.

Informacja o sposobach płatności

Mały Sopot Boutique & Féminin®8ofert

Apartament Piaskowy
Cena już od373,00 zł

Apartament Piaskowy to najmniejszy z naszych apartamentów (20 m2) ale bardzo ergonomiczny i funkcjonalny, położony na parterze naszego obiektu. Dominują w nim kolory ziemi, beże i brązy.

Apartament Lazurowy
Cena już od403,00 zł

Apartament Lazurowy to przestronny apartament (25 m2) na parterze naszego obiektu z kojącym widokiem na Jeziorak z urokliwymi zachodami słońca i rześkimi porankami. Dominują w nim przyjazne szarości i odcienie błękitu.

Apartament Koralowy
Cena już od403,00 zł

Apartament Koralowy to przestronny apartament (25 m2) na pierwszym piętrze naszego obiektu z kojącym widokiem na Jeziorak z urokliwymi zachodami słońca i rześkimi porankami. Dominują w nim stonowany, ciepły beż, winna czerwień i biel.

Apartament Leśny
Cena już od403,00 zł

Apartament Leśny to przestronny apartament (24 m2) na parterze naszego obiektu w duchu naturalnej klasyki z przyjemnym widokiem na Jeziorak. Dominują w nim kolory natury jak brąz, oliwkowy i beż oraz elementy drewna.

Apartament Skalisty
Cena już od403,00 zł

Apartament Skalisty to przestronny apartament (24 m2) na drugim piętrze naszego obiektu w duchu przyjaznego, eleganckiego minimalizmu z przyjemnym widokiem na Jeziorak. Dominują w nim ciepłe szarości, biel i delikatne brązy.

Apartament Pudrowy
Cena już od403,00 zł

Apartament Pudrowy to przestronny apartament (24 m2) na pierwszym piętrze naszego obiektu w duchu subtelnej kobiecości z przyjemnym widokiem na Jeziorak. Dominują w nim odważne odcienie pudrowego różu, delikatnych niebieskości i bieli.

Apartament Złoty
Cena już od433,00 zł

Apartament Złoty to nasz największy apartament (30 m2), przestronny i położony na pierwszym pietrze naszego obiektu z kojącym widokiem na zieloną strefę z tężnią. Całość dopełniają klasyczne granaty w stylu Hampton i odcienie złota.

Willa Mały Sopot na Bliskich Mazurach (cały obiekt na WYŁĄCZNOŚĆ)

Kameralny butik wypoczynkowy Mały Sopot na Bliskich Mazurach. Cały obiekt na wyłączność. To 7 wyjątkowych apartamentów bezpośrednio nad jeziorem, w Iławie nad Jeziorakiem. Idealne miejsce na spotkanie, warsztat, na wypoczynek i do pracy zdalnej.